Yoğun rekabet, perakendeciler ve değişen tüketici eğilimlerinin farklılaşması ,ambalaj tasarımlarını daha yenilikçi ve yaratıcı olmaya itmektedir. Ambalaj pazarı gün geçtikçe büyümektedir. Ürün tasarım aşaması, yeni ürünün başarısı için önemli adımdır.

Mükemmel bir ürün tasarımı, pazar talepleri ve üretim gereksinimleri , kolaylık ve verimlilik zemininde ele alınır. Yeni ambalaj, daha az istifleme yüksekliği ile birlikte daha hafif, daha çekici, daha ergonomik ve istikrarlı olmak zorundadır.

3 EKSEN’ in deneyimli tasarım ekibi; paketleme ihtiyaçlarını tüm yönleriyle dikkate alır. Tersine mühendislik ile tasarımlarını destekler. Var olan bir ambalaj üzerinden, seçilen filmin özellikleri dikkate alınarak; şekillendirme, kesme, istifleme ve sevkiyat gereksinimleri gibi öngörülü parametrelerle değerlendirilir.

Solid Works dosya ve pdf data tasarımı sunar, sizin görüşlerinizi alır, herhangi bir gereklilik halinde tasarım optimizasyonu uygular .

» Prototip kalıp;alüminyum malzemelerden üretilir.PET ,PS,PP ,OPS….termoplastikleri ile vakum/basınç kullanılarak şekillendirilir ,kesme işlemi ile tamamlanır.Kalıp- üretim aşamasına taşınmadan optimizasyon olanakları sunar.

» Prototipleme; termoform sürecine  taşındığında performansa giden önemli bir faaliyettir.

» 3 EKSEN kalıp üretiminden önce; prototip üretimi ile hızlı ve güvenilir yeni ambalajlar üretilmesi için size yardımcı olur.

» Doğru bilgi aktarımı  ve hızlı üretim lansmanları ile size thermoform  sürecinden önce ürünleri test etme ve sonuçlarına göre kalıp yatırım fırsatı verir.

  • Bütün kalıplar teslimattan önce test edilir .
  • 3 EKSEN size satış sonrası hizmet sunar ,teslim sonrası sorunlarınızda sizi asla yalnız bırakmaz.
  • Mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz talep üzerine, yerinizde destekleyecektir.